Kini nga resipe sa apricot usa ka sayon ug lamian nga panam-is. Ang lata nga mga apricot puti ug sinagol sa gelatin ug asukar. Ang semi-set nga gidagos nga gelatin dayon isagol sa bag-o nga whipped cream. Kini usa ka sayon nga panam-is nga pangayo ug balik sa imong pamilya. Sulayi kini uban ang mga peach o mga peras!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo (16 ounces) apricot halves, gihumol
- 1 nga sobre nga wala ginabaligya nga gelatin, mga 1 ka kutsara
- 3 ka kutsarang bugnaw nga tubig
- 2 ka kutsarang lemon juice
- 1/3 nga tasa nga asukar
- 1 1/2 nga mga tasa nga gibug-aton o gibug-aton sa krus, gilatigo
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang mga apricot sa blender nga sudlanan; puro. Sa usa ka gamay nga panaksan, pahumok ang gelatin sa bugnaw nga tubig.
- Sa usa ka medium saucepan, isagol ang apricot puree, gelatin, lemon juice, ug asukar. Pag-init sa ubos nga init hangtud ang gelatin ug asukar matunaw. Pag-amping sulod sa mga 30 minutos.
- Pil-a ang whipped cream; ibubo ang timpla ngadto sa 4-cup nga agup-op o panaksan. Palambuon ang resipe sa apricot hangtud nga lig-on.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 126 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 17 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 3 g |