Kini nga blackberry smoothie nagkahiusa sa lima ka minuto. Ang mga puthaw usa ka paborito nga himsog nga tambal ug hilabihan ka daghan. Kini nga resipe naghiusa sa mga blackberry uban sa mga saging, apan kini maayo nga magtrabaho uban sa bisan unsang Berry nga imong gikuptan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 medium nga saging, gipanitan
- 1/2 ka tasa nga blackberries
- 1/2 ka tasa nga dili tambok nga vanilla yogurt
- 1/2 nga tasa nga ice cubes
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga upat ka mga sagol sa blender.
- Pagdugang sa taas sulod sa 15 segundos, o hangtud nga kini creamy ug hapsay!
- Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 324 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 16 mg |
| Sodium | 64 mg |
| Carbohydrates | 67 g |
| Pagkaon sa Fiber | 11 g |
| Protein | 9 g |