Kini nga isda nga spaghetti sauce recipe usa ka sobra ka yano, dato ug punoan nga yuta nga karne sa karne nga mahimo dayon sa katapusang minuto. Ang brown nga sibuyas ug ahos nga may karne sa yuta, magdugang sa pasta sauce, ug mag-alagad sa spaghetti. Dili kini mahimong mas simple kay sa pagpuno sa pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 kilo nga karne sa yuta
- 1 sibuyas (tinadtad)
- 3 ka cloves nga ahos (hinay-hinay)
- 1 (26-ounce) garapon pasta sauce
- 1 (16-ounce) nga pakete spaghetti pasta
- 1/2 ka tasang grano sa keso sa Parmesan
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagdala og usa ka dako nga kolon sa asin nga tubig ngadto sa usa ka hubag. Sa laing bahin, sa usa ka dako nga panakot, magluto ang karne sa yuta uban sa sibuyas ug ahos hangtud nga ang karne nga browned, magputol sa karne sa usa ka tinidor aron kini magluto nga parehas. Pag-ilalom kung kinahanglanon.
2. Idugang ang pasta sa saging ngadto sa ground beef mixture. Idugang ang 2 ka kutsara nga tubig ngadto sa pasta nga garapon, duol nga paglabaw, ug pag-uyog aron mahulipan ang nahabilin nga sarsa. Ibubo ngadto sa yuta nga sagol nga karne. Dad-a sa usa ka simmer, unya pagkunhod sa init ug simmer, stirring kanunay, samtang ang pasta magluto .
3. Magluto spaghetti sumala sa mga direksyon nga pakete hangtud sa dente . Pag-ilalom sa maayo ug ibutang sa plato. Ibabaw uban sa karne salsahan, isablig uban sa keso, ug sa pag-alagad diha-diha dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 587 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 5 g |
| Cholesterol | 76 mg |
| Sodium | 743 mg |
| Carbohydrates | 76 g |
| Pagkaon sa Fiber | 6 g |
| Protein | 37 g |