Sa Griyego: ταχινόμελο, gipahayag nga tah-hee-NO-meh-loh
Kinsa ang nagkinahanglan sa peanut butter sa diha nga ang tahini ug dugos anaa? Kini nga kumbinasyon kanunay nga kan-on nga gilain - paghumol sa usa ka piraso nga tinapay ngadto sa tahini, dayon nagsunod sa usa ka pakpak nga baga nga dugos. Karon, kini gipamaligya sa komersyo, apan kini yano ug sayon nga himoon sa balay. Uban sa mas diyutay nga kaloriya kay sa peanut butter (ug walay mga nut), kini himsog ug lamian.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa dugos
- 1/4 tasa tahini (kahayag)
Unsaon sa Paghimo Niini
Ang ratio sa dugos ngadto sa tahini usa ka butang nga personal nga pagpalabi, ug daghan ang mahimong magdepende sa pagtilaw sa tahi ug dugos nga gigamit. Sugdi kini nga usa ngadto sa usa ka ratio, ug dugangi ang dugang nga dugos o dugang nga tahini aron makatilaw.
Ang pinakalisud nga bahin niini nga resipe (ug kini sayon kaayo) mao ang pagtrabaho uban sa baga nga dugos.
- Pagsugod sa usa ka tasa nga sukod ug ibubo sa 1/4 nga kopa sa dugos.
- Ibutang sa tahini sa ibabaw sa 1/2 nga marka sa tasa ug unya pahinumdum nga maayo ang pagkahiusa. Pagpasiugda una ang tahini diha sa garapon niini. Ang lana mobarug sa ibabaw samtang gitipigan ug kini kinahanglan nga isagol sa dili pa gamiton.
- Pag-alagad sa mga hiwa sa tibuok nga lugas nga tinapay o toast. (Sulayi ang pagdugang og mga hiwa sa saging alang sa laing dako nga lami.)
Ang Tahinomelo mahimong matipigan nga dili maprotektahan sulod sa pipila ka adlaw, maayo ang pagkatabon . Pag-agulo sa dili pa gamiton.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 76 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 9 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |