Kining lami nga sarsa nga marshmallow nagkinahanglan lamang og tulo ka mga sangkap. Kini usa sa labing sayon nga mga duga sauces aron mahimo, ug kini ang hingpit nga dugang sa mainit nga brownies o usa ka panaksan nga ice cream.
Gabunon kini sa mainit nga fudge sauce ug ang imong paborito nga ice cream toppings.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 18
- marshmallows
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
- 1/2 ka kutsarita
- vanilla
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init sa mga marshmallow ug cream sa ibabaw sa dobleng boiler sa ibabaw sa tubig nga nagabukal, pagpilo ug pagpalihok hangtud nga ang marshmallow hapit nang natunaw.
- Pagdugang og vanilla ug padayon sa pagluto ug pagpalihok hangtud hingpit nga matunaw ug maayo ang pagkadugtong sa cream.
- Pag-alagad nga mainit.
- Ang sarsa magatubo samtang kini mobugnaw
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 205 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 8 mg |
| Sodium | 47 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |