Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 medium
- pagluto sa patatas , gipanitan, nipis nga hiniwa
- 2 medium
- tam-is nga sibuyas, gilain, hinayhinay
- 1 teaspoon pinaugang parsley flakes
- 1 ka kutsarita
- Tilaw nga panimpla
- Dash asin
- Dash pepper
- 2 ka kutsara nga mantikilya, natunaw
- 1/2 nga tasa nga bug-at nga cream
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka 8-pulgada nga linuto sa kalaha, ibutang ang mga hiwa sa patatas ug mga sibuyas, isabwag ang parsley, herbal blend, ug asin ug pepper sa taliwala sa mga lut-od. Drizzle sa mantikilya ug ibubo ang cream ibabaw sa tanan.
- Magaluto sa 350 F sulod sa 45 ngadto sa 60 minutos, o hangtud nga ang patatas malomo.
Nalangkit nga mga resipe
- Cheddar Scalloped Potatoes
- Creamy Scalloped Patatas uban sa Ham
- Au Gratin Patatas
- Patatas nga Casserole Sa Andouille Sausage
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 244 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 50 mg |
| Sodium | 123 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 4 g |