Kining sayon nga mga pork chops hingpit alang sa usa ka busy nga adlaw bisan unsang oras sa tuig. Ang mga chops sayon sa pag-andam ug pagkuha sa mga 5 ngadto sa 6 ka oras aron magluto sa hinay nga cooker.
Usa ka lamian nga sarsa ang gihimo sa mga duga. Pag-alagad uban sa mashed o sinangag nga patatas o kan-on, uban sa steamed broccoli o sa imong paborito nga mga utanon .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ngadto sa 2 ka kutsara nga lana sa olibo (igo nga gisul-ob ang skillet)
- 4 center cut chips chops
- Dash sa black pepper (bag-o nga yuta)
- 1 sobre
- sibuyas sabaw nga mix , (mga 1 oz)
- 1 tasa
- manok sabaw o sabaw sa utanon (ubos nga sodium)
- 1/2 nga tasa nga tubig
- 2 teaspoons cornstarch nga sinaktan sa 1 ngadto sa 2 teaspoons sa bugnaw nga tubig
- 1 ka kutsara nga mantikilya
Unsaon sa Paghimo Niini
- Init ang lana sa oliba sa usa ka kalan-on sa kainit nga kainit. Idugang ang mga pork chops ug isablig uban ang bag-o nga itom nga pepper. Dugangi ang mga chops, magbalik sa brown sa duha ka kilid, mga 5 ngadto sa 7 ka minuto ang kinatibuk-an.
- Pagbalhin sa browned chops sa usa ka medium ngadto sa dako nga slow cooker .
- Sa usa ka panaksan o 2-tasa nga sukod, isagol ang sabaw, sabaw, ug tubig. Ibubo sa ibabaw sa mga chops.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 6 ngadto sa 7 ka oras, o sa HIGH sa mga 3 ngadto sa 3 1/2 ka oras.
- Pagbalhin sa mga chops sa pork ngadto sa usa ka plato o plato sa paghugas ug pagpainit.
- Pukuton ang mga duga ug isul-ob ang tambok. Ibutang ang mga juices sa usa ka saucepan ug dad-on ngadto sa usa ka simmer. Pag-agay sa sinagol nga cornstarch ug magluto, pagpalihok, hangtud nga matig-a. Pag-agay sa mantikilya hangtud matunaw.
- Ibubo ang sarsa sa ibabaw sa mga chops ug mag-alagad.
Nag-alagad 4.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 532 |
| Total Fat | 32 g |
| Tulas nga Tambok | 11 g |
| Unsaturated Fat | 15 g |
| Cholesterol | 179 mg |
| Sodium | 294 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 56 g |