Unsang hilaw nga menu sa holiday food-Thanksgiving, Pasko o bisan unsang espesyal nga okasyon-mahimong kompleto nga wala ang mashed patatas? Ang hilaw nga creamy nga pagkamaayo sa mga parsnips maayo nga gisagol sa cauliflower aron sa pagdala kanimo sa usa ka hilaw nga vegan rendition sa labing gimahal holiday classic nga resipe nga walay katapusan. Pag-alagad sa imong hilaw nga Vegan "mashed patatas" uban sa hilaw nga pagkaon sa gravy ug Sprouted Quinoa Salad . Ayaw kalimti ang hilaw nga pumpkin pie !
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ka cuchara cauliflower (tinadtad)
- 1 1/2 nga mga cone parsnips (tinadtad)
- 1/4 nga kopa
- bugnaw nga pinugngan nga lana sa oliba
- 3 ka kutsara
- nutrisyon nga yeast
- 1 ka asin nga asin sa dagat
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper (o sa pagtilaw)
- 1/2 ka kutsarita
- Nama shoyu (o sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang tanan nga mga sangkap ngadto sa usa ka processor sa pagkaon nga gisudlan sa S-blade ug proseso sulod sa 30 segundos o hangtud nga maabut nimo ang pagkauyon nga imong malipayon.
- Pag-alagad gilayon o paggahin sa temperatura sa lawak. Kung ang refrigerated, tingali buot nimo nga ipainit ang imong mashed cauliflower ug parsnips nga gamay sa pan sa ubos nga kainit sa dili pa mag-alagad.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 123 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 7 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 39 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |