Nagahulat man ka nga ang Turkey maghuman o maglingkod ug magmalipayon sa imong pista sa Thanksgiving Day, ang Thanksgiving Cocktail maanindot nga ipaambit sa imong panihapon.
Ang apricot brandy ug lemon juice makadugang sa usa ka maliputon nga pagsagol sa mga lami sa prutas ngadto sa base sa martini ug mag-andam sa imong mga lami sa lami alang sa baba sa baba sa baba nga imong giluto sa tibuok adlaw.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 onsa
- gin
- 3/4 onsa
- vermouth (uga)
- 3/4 onsa brandy (apricot)
- 1/4 onsa juice nga lemon
- Gidibuho:
- Maraschino cherry
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo .
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled old-fashioned o cocktail nga bildo.
- Pagdayandayan uban sa cherry.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 140 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 3 g |