Ang mga bean ug mainit nga mga iro naghimo sa lami ug mahigalaon nga budget nga pagkaon, ug ang hinay nga cooker naghimo kanila nga dugang. Paggamit sa mainit nga mga iro, diyutay nga mga smoki, o cocktail wieners niining talagsaon nga pagtilaw sa adlaw-adlaw nga pagkaon, ug mag-alagad sa pinggan nga adunay buttermilk biscuits o bag-ong lutoon nga lebadura .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga lata (28 ounces) nga baboy ug mga liso
- 1 nga mahimo (15 ounces) nga dako nga hilum nga mga liso (gihumol, gihugasan)
- 1 mahimo (15 onsa) itom nga mga liso (gihumol, gihugasan)
- 1/2 tasa sibuyas (tinadtad)
- 1 lunhaw o pula nga kampanilya nga paminta (tinadtad)
- 1/3 nga tasa nga puno sa asukal nga kape
- 2 ka kutsara nga maple syrup o molasses
- 1/3 tasa nga barbecue sauce
- 1/4 ka tasa nga ketchup
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 teaspoon nga yuta nga cumin
- 1/2 teaspoon nga yuta itom nga pepper
- 1 ka kutsara
- chili powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol gawas sa mainit nga mga iro sa usa ka 4 ngadto sa 6-quart slow cooker.
- Guntinga ang mga mainit nga iro ngadto sa 1 ngadto sa 2 ka pulgada nga gitas-on ug ipaok sa bean nga sagol.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 5 ngadto sa 6 ka oras.
Nag-alagad 6-8.
More Hot Dogs
Bake Beans ug Hot Dogs Uban sa Biscuit Topping
Camp Fire Pups
Mga Beans ug Hot Dogs Casserole
Tan-awa usab
Main Recipe Index
Ang Latest Recipes
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 691 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 86 mg |
| Sodium | 295 mg |
| Carbohydrates | 89 g |
| Pagkaon sa Fiber | 21 g |
| Protein | 51 g |