Ang usa ka dash sa Herbes de Provence naghatag niining classic classic white vinaigrette nga usa ka sensory-tingling lift. Ibutang kini sa ibabaw sa usa ka plato sa mga lutahan sa baby field ingon nga duyog sa giasal nga manok ug mga utanon alang sa usa ka dali, elegante nga panihapon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 teaspoon nga uga nga mga tanom de Provence o (2 teaspoons nga lab-as, tinadtad)
- 5 ka kutsarang puti nga suka sa alak
- 5 ka kutsara nga lana sa oliba
- 1/2 gamay nga clove nga ahos (nahugno ug maayong pagkabuhat nga tinadtad)
- 1/8 ka itlog nga itom nga pepper
- 1/4 ka asin nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
Ibutang ang tanan nga mga sagol sa usa ka banga ug pag-uyog hangtud nga ang pagsinina maayo ang pagkasagol. Sa laing paagi, mahimo mong kusganon nga magasuyop sa mga sagol sa usa ka gamay nga panaksan hangtud nga mahuman kini nga magkahiusa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 206 |
| Total Fat | 17 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 12 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |