Ang mga kuwadrado sa Jalapeno gihimo pinaagi sa usa ka quiche-type nga sinagol nga mga itlog ug chile chili ug keso. Pag-alagad niini nga mga halang nga panakot ingon nga mga appetizer uban sa salsa ug sour cream sa kiliran.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3-5
- jalapenos (mga liso nga gikuha, giputol)
- 1 ka / 4 ounces chili peppers (tinadtad nga mahinay nga green chiles)
- 8 ounces Monterey Jack (giputol)
- 8 ounces nga Cheddar cheese (shredded)
- 6 ka itlog
- (gikulata )
- 1 dash garlic powder
Unsaon sa Paghimo Niini
- Mantikilya usa ka 9-pulgada nga pan nga linuto sa pan. Init ang hurno sa 350 degrees.
- Ipakatap ang tinadtad nga mga liso sa jalapeno ug malumo nga chili peppers sa ubos sa pinggan. Ipakaylap ang mga keso sa sili. Idugang ang usa ka dash sa powder sa ahos ngadto sa sinalsal nga mga itlog ug ibubo ang mga keso.
- Magaluto sa 350 ° F sulod sa 30 minutos. Guntinga ngadto sa gagmay nga mga kwadro.
Dugang nga mga Recipe sa Recep
Jalapeno Quiche
Quiche Squares
Buttermilk Cornbread Uban sa Jalapeno Peppers ug Mais
Jalapeno Macaroni ug Keso
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 201 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 8 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 140 mg |
| Sodium | 291 mg |
| Carbohydrates | 4 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 13 g |