Kining lami nga peach nga gipangulohan ham gihimo uban sa gipreserbar, mustard, liqueur o nectar, ug uban pang mga sagol.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 nga linuto nga hamon, mga 7 ngadto sa 9 ka libra
- 1 jar (10 ounces) nga peach ang nagpreserbar
- 1 1/2 ka kutsara Creole mustard, spicy mustard, o
- Dijon
- 2 tablespoons peach liqueur (Schnapps)
- 2 ka kutsarang lemon juice
- dash
- cinnamon
Unsaon sa Paghimo Niini
- Maghugas sa ham nga gisugo sa pagputos, mga 18 minutos kada kilo.
- Pagsagol ang nahabilin nga mga sangkap, pagpadok hangtud nga hapsay.
- Itala ang linuto nga ham sa usa ka sumbanan sa diamante; kutsara nga kutsara, nga mikatap sa sinina.
- Pagluto sulod sa mga 30 minutos.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 814 |
| Total Fat | 42 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 19 g |
| Cholesterol | 332 mg |
| Sodium | 5,896 mg |
| Carbohydrates | 14 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 91 g |