Init nga resipe sa abaga sa karnero nga adunay ahos, duga sa lemon, ug ubang mga panimpla.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ka dako nga clove nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara nga serbesa tanan nga katuyoan
- 2 teaspoons asin
- Dash pepper
- 1 ka kutsarang lemon juice
- 1 kordero nga abaga sa abaga (walay boneless, mga 3 ngadto sa 4 ka libra, pan nga ginadili)
- Alang sa Gravy:
- 3 ka kutsara ang tanan nga katuyoan nga harina
- 1/2 nga tasa nga tubig (katugnaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa minced nga ahos, harina, asin, sili, ug lemon nga juice, pagpanghugas sa tanan nga sinugba. Ibutang ang nating karnero sa usa ka dako nga habol sa mabug-at nga papel nga foil; wrap ug luwaan ang mga ngilit sa foil. Ang dapit giputos nga sinugba sa usa ka mabaw nga kaldero.
- Gipugas sa 325 F sulod sa 2 1/2 ngadto sa 3 ka oras, o hangtud sa usa ka thermometer nga karne naglista sa mga 160 F sa Medium o 170 F alang sa Maayong Pagkabuhat. Ablihan ang foil sa katapusang 30 minutos o pagluto.
- Kuhaa ang karne sa usa ka platter. Ibubo ang pan juices sa usa ka 2-tasa nga tasa nga tasa ug idugang ang tubig aron paghimo sa 1 3/4 nga mga tasa. Pagbalhin sa karne juice ngadto sa usa ka saucepan ug ibutang sa medium kainit.
- Ibutang ang 3 tablespoons harina sa usa ka gamay nga tasa o panaksan; pagpalihok sa 1/2 nga tasa nga bugnaw nga tubig.
- Ibubo ngadto sa sagol sa karne; magluto, kanunay nga pagpalihok, hangtud nga matig-a.
Mahimo Ka Usab
Herbal Leg of Lamb uban sa Pan Gravy
Balikat nga Pulang Karnero nga Lambanan sa Orange
Tan-awa usab
Main Recipe Index
Southern Food Home
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 756 |
| Total Fat | 47 g |
| Tulas nga Tambok | 20 g |
| Unsaturated Fat | 20 g |
| Cholesterol | 212 mg |
| Sodium | 1,110 mg |
| Carbohydrates | 21 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 59 g |