Kini nga sarsa sa pagkatinuod nagpatungha sa usa ka dako nga gulong sa BBQ Ribs. Kung kini manigarilyo nga hinay ug hinay o lutoon sa hudno, kini nga BBQ Rib sauce makadugang sa usa ka paghikap sa kainit, usa ka gamay nga aso, ug daghang lami. Sama sa kanunay, usba ang gidaghanon sa cayenne nga gitawag sa resipe aron mohaum sa imong gusto.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 tasa / 475 ketchup
- 1/3 tasa / 80 mL
- brown sugar
- 1/4 tasa / 60 mL minced sibuyas
- 2 tablespoons / 30 mL lana sa oliba
- 2 tablespoons / 30 mL nga tubig
- 3 ka cloves nga ahos nahugno
- 1 ka kutsara / 15 mL apple cider vinegar
- 1 ka kutsara / 15 mL tomato paste
- 1 ka kutsara / 15 mL nga sarsa sa Worcestershire
- 1 teaspoon / 5 mL
- likido nga aso
- 1 teaspoon / 5 mL nga uga nga mustasa
- 1/2 teaspoon / 2.5 mL cayenne (opsyonal)
- lab-as nga ground pepper sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagputol sa sibuyas ug tubig ngadto sa usa ka puree. Pag-init og medium saucepan sa usa ka medium nga kainit. Idugang ang lana sa oliba . Sa diha nga ang lana mao ang mainit nga, ibubo sa sibuyas puree. Simmer sulod sa 2-3 ka minuto. Idugang ang nahabilin nga mga sagol. Hugasi ang maayo ug simmer sa ubos sulod sa 12-15 ka minuto.
2. Sa higayon nga lutoon, tugoti ang sarsa nga pabugnawon sa temperatura sa lawak sa dili pa gamiton, mga 30 minutos. Kung maghimo sa unahan, ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin ug ibutang sa refrigerator sulod sa usa ka semana.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 52 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 193 mg |
| Carbohydrates | 11 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |