Ang Tradisyonal nga Texas BBQ Sauce usa ka tam-is ug halang nga sinagol nga tamates, mga panakot ug mga utanon. Ingon nga karaan na nga panahon kon itandi sa mga popular nga sarsa sa karon kini nga sarsa nagkinahanglan og usa ka gamay nga dugang nga panahon apan kini siguradong bili sa pagpaningkamot uban sa dato nga lami niini. Hingpit kini nga gipares sa sliced brisket o sa brisket sandwiches.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa / 240 mL nga tubig
- 1 tasa / 240 mL ketchup
- 1/2 ka tasa / 120 mL cider vinegar
- 1/4 tasa / 60 mL butter
- 1/4 tasa / 60 mL minced sibuyas
- 3 stocks celery, tinadtad
- 3 ka kutsara / 45 mL nga sarsa sa Worcestershire
- 2 tablespoons / 30 mL nga halang nga mustasa
- 2 tablespoons / 30 mL dugos
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 cube bull bullion
- 1 ka kutsara / 15 mL nga paprika
- 2 teaspoons / 10 mL chili powder
- asin ug paminta sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pagtunaw sa mantequilla sa usa ka medium saucepan. Idugang ang sibuyas, ug celery. Magluto sa medium-ubos nga kainit sulod sa 4-5 ka minuto hangtud nga hinay. Idugang ang ahos ug magluto sulod sa 15-20 segundo. Dili na kana. Idugang ang tubig ug boulyo nga cube. Pag-agas hangtud nga ang bullion matunaw. Idugang ang nahabilin nga mga sangkap, pagpalihok ug pagkalaya sa mga 15 minutos. Pag-agda usahay.
2. Kuhaa ang sarsa gikan sa kainit ug tugoti nga pabugnawon sulod sa 15 minutos. Ibubo sa usa ka blender ug sagol hangtud nga hapsay (mga 15-20 segundos).
Paggamit dayon sa sarsa o pag-imbak sa usa ka hugot nga sudlanan sa hangin sa refrigerator sulod sa 7 ka adlaw human sa pagpangandam. Hain ang gamay sa dili pa gamiton.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 43 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 5 mg |
| Sodium | 132 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |