Kini nga tasty nga barbecue nga sarsa nakabaton sa usa ka gamay nga lami nga palami gikan sa beer. Ang sarsa sa barbekyum hinayhinay nga malanay hangtud nga kini mokunhod ug maayo nga mub-an. Gamita kini nga lami nga sarsa sa mga burger, mga pako, o sa giputol nga karne o pork barbecue.
Tan-awa usab
Hugaw nga Homemade Barbecue Sauce nga May Molasses
Southern-Style Molasses Barbecue Sauce
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa sibuyas (tinadtad)
- 1 ka kutsara nga lana sa utanon (o mantekilya)
- 1 tasa nga serbesa
- 2 tasang ketchup
- 2 ka kutsarang red wine vineger (o cuka vinegar)
- 4 ka kutsarang brown sugar (giputos)
- 2 ka kutsara nga molasses
- 2 ka kutsara nga sarsa sa Worcestershire
- 1/2 ka teaspoon nga ahos nga powder
- 1/4 ka asin nga asin
- 1/2 ka kutsarita nga itom nga pepper
- 1/8 ngadto sa 1/4 ka kutsara nga cayenne pepper (o sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka dako nga saucepan, magluto sa sibuyas sa lana sa utanon o mantikilya hangtud nga malomo. Idugang ang nabilin nga mga sangkap ug dad-a ngadto sa usa ka simmer. *
Bawasan ang kainit ngadto sa ubos ug simmer, kanunay nga pagkutaw, sulod sa mga 20 ngadto sa 30 ka minutos, hangtud nga matig-a ug mokunhod ngadto sa mga 2 ka tasa.
Tilawi ug usba ang mga seasoning.
* Mubo nga sulat: Aron magpadayon sa pag-spattering, gamita ang lawom nga saucepan ug tago nga tabon sa usa ka shield nga spatter mesh.
Naghimo sa mga 2 ka tasa.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 73 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 296 mg |
| Carbohydrates | 16 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 1 g |