Kini nga crock pot puti nga manok nga chili usa ka classic nga kombinasyon sa manok, puti nga mga liso, mais, ug mga panimpla. Ang mga paa sa manok gigamit sa resipe. Salamat sa Teri sa pagpaambit sa niini nga slow cooker chili recipe.
Tan-awa usab
Makalipay nga Hinay nga Cooker Chicken Chili
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 6 ang mga chicken thighs, panit ug sobrang tambok nga gikuha
- 1 tasa nga tinadtad nga sibuyas
- 2 ka cloves
- ahos, maayong pagkaputol
- 1 1/2 ka copa
- manok sabaw
- 1 teaspoon nga yuta nga cumin
- 1 teaspoon nga uga nga dahon oregano
- 1/2 ka asin nga asin
- 1/4 ka kutsarita
- Ang salsahan sa Tabasco
- 2 lata (mga 15 ka onsa matag usa) dako nga mga hilaw nga liso, gihugasan, gihugasan
- 1 mahimo (12 ngadto sa 15 oz.) Nga mais, nahugasan
- 2 Tbsp. tinadtad nga presko
- cilantro, opsyonal
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibutang ang sibuyas, ahos, sabaw sa manok, cumin, oregano, asin ug Tabasco sa 3 1/2 ngadto sa 6-quart crock pot. Idugang ang mga paa sa manok.
- Tabuni ug magluto sa LOW alang sa 4 1/2 ngadto sa 5 1/2 ka oras, o hangtud nga ang manok linghod.
- Kuhaa ang manok ug kuhaa ang karne gikan sa mga bukog; pagputol o pag-shred chicken. Biyai ang mga bukog ug ibalik ang manok sa crockpot.
- Pag-agay sa mga liso, mais, ug cilantro, kon mogamit. Pagtabon ug magluto sa ubos nga 30 minutos o hangtud nga maayo ang kainit.
Mahimo Ka Usab
Chicken Chili nga May Pinto Beans
Kaugalingon nga Chicken Chili nga May White Beans
Favorite Slow Cooker White Chicken Chili
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 646 |
| Total Fat | 10 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 52 mg |
| Sodium | 201 mg |
| Carbohydrates | 101 g |
| Pagkaon sa Fiber | 22 g |
| Protein | 41 g |