Usa sa labing sayon nga mga paagi sa pag-jazz sa usa ka basehan nga cornbread mao ang pagdugang sa matam-is nga mais - kini man ang nalata, gibag-o o giputol ang tukmo.
Ang lunhaw nga mais mao ang pinakamaayo, apan ang frozen halos sama ka maayo. Pasagdi lang ang mais ug dayon hinay-hinay. Ang binuhi nga mais magamit usab sa usa ka pinch - pag-usab, pag-ilabay kini sa hingpit sa dili pa kini isagol sa batter.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa
- tanan nga katuyoan nga harina , na-agian
- 1 tasang yellow
- cornmeal
- 1 Tbsp
- linuto sa kalaha nga powder
- ½ tsp asin
- 2 ka itlog, gibunalan
- 1 tasa
- tunga ug tunga
- ¼ tasa nga natunaw nga mantekilya o mubo
- ½ tasa nga asukar (opsyonal kung gusto nimo ang unsweetened cornbread)
- 1 tasa
- matam-is nga mais , presko, gatas o lata (gihugasan nga maayo)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat hurno sa 400 ° F. Sa hingpit nga paggrasa sa imong linuto sa kalaha.
- Pakursa ang harina, cornmeal, baking powder, ug asin.
- Pagsagol sa tunga ug tunga, mga itlog, mantikilya (o pagpamubo) ug asukar.
- Idugang ang mga sangkap sa likido sa mga laya ug isagol lamang hangtud nga ang harina nabasa, dili molapas sa napulo ngadto sa kinse ka segundo. Dayon pil-ay sa mais, apan dili mo-overmix ang batter o ang imong cornbread mahimong lisud kaayo.
- Ibubo ang batter sa imong giandam nga pan ug giluto dayon ang cornbread.
- Pagluto 25 ngadto sa 30 minutos o hangtud nga ang usa ka toothpick nga gisulod ngadto sa sentro sa cornbread mogawas nga limpyo ug ang sulud sa cornbread magsugod sa pagbulag gikan sa kalaha.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 248 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 6 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 69 mg |
| Sodium | 489 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 5 g |