Kini usa ka hingpit nga pag-atiman sa manok, baboy o bisan sa isda . Kining malipayon nga sagol nga dali ug sayon himoon ug puno sa mga lab-as nga lami nga kompleto apan dili madaug.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/2 ka tasa / 120 mL ka duga sa orange
- 1 ka kutsara / 15 mL nga lana sa oliba
- 1 lemon (zest ug duga sa)
- 1 clove nga ahos (minced)
- 2 teaspoons / 10 mL sage (presko, matahum nga tinadtad)
- 1 teaspoon / 5 mL rosemary (lab-as, tinadtad)
- 1 teaspoon / 5 mL asin (dagat)
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Diha sa medium nga plastic o salamin nga pana, isagama ang lana sa olibo nga may orange ug lemon juice. Idugang ang katam-is, ahos, mensahe, Rosemary, asin ug itom nga pepper sa sagol.
2. Paggamit dayon o ibutang sa usa ka sudlanan sa hangin nga dili moabut hangtud sa 2 ka adlaw human sa pagpangandam. Alang sa isda ug pagka-seafood, pag-marinate nga dili molapas sa 30 minutos. Alang sa manok, mag-marinate sulod sa usa ka oras. Kung ang pag-marine sa karne sa baboy, tuguti ang 1 ngadto sa 3 ka oras sa sagol.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 101 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 198 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 4 g |