Ang Yogurt Tahini Lemon Sauce usa ka dali, lami nga panimpla nga hingpit nga adunay mga sinina nga lamba, simple salads, ug mga pilafs sa bugas. Kini usa ka tinuod nga pagbarog uban sa Minted Lamb Meatballs o drizzled sa usa ka Fattoush Salad . Ganahan kong mogamit sa tibuok nga yogurt sa gatas sa kinatibuk-an, apan ilabi na sa mga sarsa. Ang ubos nga taba ug nonfat nga mga bersyon adunay tendensya nga adunay mga stabilizer o thickeners, nga makahimo sa katapusang texture sa sarsa nga dili kaayo maayo.
Kini nagpadayon, gitabonan ug gipabugnaw, sulod sa usa ka semana.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa patag, dili matam-is
- yogurt
- 2 - 3 Tablespoons tahini (yuta nga sesame Paste)
- 2 Tablespoons lab-as nga lemon juice
- Maayong asin sa dagat sa pagtilaw
- Bag-o nga pepper sa lami (opsyonal)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka medium nga panaksan, isagol ang yogurt, tahini, ug lemon juice hangtud nga hapsay. Ang pagkuha sa tahini ug yogurt sa usa ka hapsay nga kahimtang magkinahanglan og usa ka gamay nga atensyon, busa siguroha ang pagtrabaho niini.
- Idugang ang asin sa pagtilaw, ug pepper, kung gusto nimo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 53 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 4 mg |
| Sodium | 58 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 2 g |