Si Gng. Claus ba usa ka luag nga bahin? Tungod kay siya nagpabilin sa North Pole uban sa tanan nga mga elf ug sa usa ka bana nga nagtrabaho lamang sa usa ka gabii sa usa ka tuig, ako sigurado nga iyang gibuhat. Kung tinuod kana, tingali iyang gikalot kini nga suntok .
Kini usa ka yano nga pagsagol sa tequila, X-Rated, cranberry ug granada ug kini lami kaayo. Ang palami malipayon kaayo ug kini naghimo sa usa ka dakung dugang sa bisan unsa nga holiday party .
Kung gusto ka maghimo sa usa ka cocktail, pag-uyog lang sa usa ka onsa sa matag ingredient ug paligiron kini ngadto sa daan nga bildo . Dili kinahanglan ang yelo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 25 ounces
- X-Rated Fusion liqueur
- 25 ounces
- Cabo Wabo Blanco Tequila
- 25 ounces
- pomegranate juice
- 25 ounces
- cranberry juice
- Gidibuho:
- apil sa apog
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa mga sangkap sa usa ka panaksan sa panaksan ug pagkalutaw og maayo .
- Pag-alagad direkta ngadto sa mga sudlanan nga puno sa yelo ug pagpalihok pag-usab aron pabugnawan ang sagol.
- Pagdayandayan sa usa ka lime twist.
Resipe sa maayong kabubut-on: X-Rated Fusion Liqueur
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 209 |
| Total Fat | 4 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 25 mg |
| Sodium | 37 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 9 g |