Gamita kini nga matam-is nga pagsul-ob nga nagtuybo sa plato sa usa ka bugnaw nga lobster salad, tupad sa mga scallops, o susama nga mga pagkaon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa dugos
- 1/3 tasa nga orange juice pag-concentrate
- 2 ka kutsarang champagne nga suka o white wine vinegar
- Asin ug presko nga itom nga pepper, aron makatilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa dugos, orange juice concentrate, ug suka sa usa ka medium saucepan.
- Simmer sa 5 minutos, o hangtud nga gamay ang pagkunhod. Pagdugang og asin ug paminta sa pagtilaw.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 30 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |