Ang Gambas usa ka la plancha, o grilled shrimp, usa ka classic Spanish recipe nga tapa. Ang tibuok nga unpeeled shrimp gi-salted, unya giluto dayon sa usa ka flat-grill nga grill.
Sa panahon ug human sa pagluto, ang duga sa lemon mapuga sa udlan, nga maghatag kanila og mas daghang palami. Pagkaputli ug yano nga pinggan!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 pound shrimp (20-25 nga gidaghanon, mga ulo sa)
- 1 ka dako nga lemon
- 2 tablespoons oil (olive)
- Asin
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paghugas sa shrimp ug pag-ilabay. Guntinga ang lemon sa katunga.
- Heat grill o cast-iron frying pan hangtud nga init kaayo. Ibubo sa 2 ka kutsara ang lana sa olibo ug tagoi ang lutoonan nga parehas sa lana.
- Ibutang shrimp sa grill o sa kalaha, isablig liberally sa asin. Pagsamahin ang lemon juice direkta sa ibabaw sa shrimp. Baliha ang hipon ug isablig ang mas daghang asin ug lemon juice.
- Ang udlan kinahanglan nga mahimong pink ug mga kabhang kinahanglan nga "brown" gamay kon lutoon. Sa diha nga sila lutoon, kuhaa ug ibutang sa pag-alagad platter. Gidibuho uban sa lemon.
Mubo nga sulat : Tungod kay ang shrimp maluto sa taas nga kainit, ayaw gamita ang dili-stick nga nawong. Paggamit og flat-iron nga grill o usa ka dako nga cast-iron frying pan alang sa labing maayo nga resulta.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 208 |
| Total Fat | 2 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 354 mg |
| Sodium | 977 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 42 g |