Ang tsa nga lemon hingpit alang sa tugnaw nga mga gabii ug siyempre, dili kaayo dautan kung ikaw mikanaog nga tugnaw. Ang sekreto sa palami mao ang kung giunsa ang tsa gihimo - mahibal-an nimo nga dili na kinahanglan nga dugangan ang lemon kon mag-alagad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 ka bag sa tsa
- 2 teaspoons nga grated peel lemon
- 1 teaspoon nga lemon juice
- 4 ka tasa
- Nagabukal nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Lutoa ang tubig.
- Idugang ang lemon nga panit, duga sa lemon , ug mga bag sa tsa .
- Tugoti ang pagpangawat sulod sa 10 ka minutos.
- Pag-alagad og init ug idugang ang gatas o asukar. Alang sa usa ka kalainan, sulayi ang pagdugang sa vanilla sugar!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 3 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 10 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |