Gikan sa panahon ni Napoleon miabut kini nga resipe alang sa usa ka dakung pagkaon. Ang Chateaubriand dili usa ka cut sa karne, sama sa daghan nga naghunahuna, apan usa ka resipe alang sa usa ka sinugba nga karne nga ihalas .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 libra / 900 g nga karne sa baka
- 1/2 nga tasa / 120 mL plus 2 tablespoons / 30 mL butter
- 1/2 ka tasa / 120 mL watercress
- 2 tablespoons / 30 mL minced parsley
- 1 ka kutsara / 15 mL lemon juice
- 2 teaspoons / 10 mL sea salt
- 1/2 ka kutsarita / 2.5 mL coarse ground black pepper
Unsaon sa Paghimo Niini
Guntinga ang gamay nga karne sa dili kinahanglan nga tambok. Ang lutago nga kinahanglan nga mga 1 ka pulgada ang gibag-on, busa kung kini baga kaayo, ang libra nga tumban. Matunaw 2 tablespoons / 30 mL sa mantequilla ug sinina sa nawong sa karne. Panahon sa black pepper. Preheat grill. Samtang, matunaw ang nahabilin nga 1/2 nga tasa / 120 mL nga mantikilya sa usa ka saucepan. Idugang ang parsley, duga sa lemon ug panahon uban sa asin ug pepper. Ibubo ngadto sa usa ka gamay nga sudlanan ug refrigerate.
Ibutang ang softloin sa mainit nga grill ug sear sa tanan nga upat ka mga kilid alang sa mga 3 ka minutos. Pagmenos sa kainit ug ipadayon ang pagluto sulod sa 5-10 ka minuto, o hangtud nga kini makaabot sa gitinguha nga doneness . Kuhaa gikan sa grill ug tipik ngadto sa 1/2 ka dahon nga baga nga mga hiwa. Pag-alagad nga gihinloan sa watercress ug meryenda nga mantikilya (gitawag nga Maitre d'hotel butter).
Ang Chateaubriand tradisyonal nga giserbisyuhan sa Béarnaise Sauce ug Chateau Potatoes.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 349 |
| Total Fat | 23 g |
| Tulas nga Tambok | 12 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 132 mg |
| Sodium | 656 mg |
| Carbohydrates | 0 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 33 g |