Kung bag-o ka sa pagluto sa mga steak o usa ka fan sa kasayon, nan kini nga resipe alang kanimo. Ang Filet mignon usa ka lami, linghod nga puthaw sa karne nga makabenepisyo gikan sa grill. Mag-alagad uban sa usa ka kilid nga kaduha nga giluto nga patatas ug sinugba nga mga utanon.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 4 filet mignon, mga 1 3/4 ka pulgada ang gibag-on
- 2 teaspoons / 10 mL sea salt (o coarse salt)
- 2 teaspoons / 10 mL coarse ground black pepper
- 1 ka kutsara / 15 mL grapeseed o avocado oil
Unsaon sa Paghimo Niini
- Preheat grill sa taas nga kainit. Pagsagol sa asin ug itom nga pepper. Guntinga ang duha ka kilid sa steak ug ibutang sa maayo nga oiled grill grates; mogamit sa taas nga aso sa aso sama sa grapeseed o avocado.
- Magluto ang mga steak 5 ngadto sa 6 ka minuto matag kiliran o hangtud nga kini moabut sa gusto nga pagdonar. Kuhaa gikan sa grill ug tugoti ang mga steak nga pahulay sulod sa 5 minutos.
- Plate sa imong paborito nga mga kilid.
Ang katahum sa kini nga resipe mao nga mahimo nimo ibutang ang mga steak nga adunay mga sibuyas nga sibuyas, mga uhong, o ang imong mga paborito nga pagkubos sa sarsa.
Bawasan o dugangan ang mga sangkap sa resipe base sa gidaghanon sa mga steak nga giluto.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 307 |
| Total Fat | 21 g |
| Tulas nga Tambok | 9 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 109 mg |
| Sodium | 1,220 mg |
| Carbohydrates | 1 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 28 g |