Ang palami niining popular nga seasoning nagagikan sa humot nga Szechuan peppercorns. Gamita kini sa pagdugang sa pipila ka zing sa pagpalihok sa mga pinggan , paglusbog sa mga sarsa o bisan asa ang imong imahinasyon magdala kanimo!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka kutsara
- Szechuan peppercorns
- 8 ka kutsara nga peanut oil (o canola)
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Pag-init og kusog sa kainit. Pagpaubos sa kainit ngadto sa ubos o medium-low ug idugang ang Szechuan peppercorns. Dugangi ang mga peppercorns, nga mag-uyog sa pan usahay hangtud nga kini humot. Cool. Pagdugmok sa peppercorns sa usa ka mortar ug pestle o usa ka rolling pin, ingon nga ikaw sa paghimo sa Asin ug Pepper Mix.
2. Sa lahi nga kaldero, ipainit ang lana sa taas nga kainit. Ibalik ang nahugno nga peppercorns ngadto sa frying pan ug ibubo ang lana sa ibabaw.
Pag-usab pag-usab. Palabihan ang lami nga lana ug tipon sa usa ka sudlanan nga silyado sa temperatura sa lawak.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 247 |
| Total Fat | 27 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 2 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 0 g |