Ang isda nga may tahini sayon ug hingpit alang sa hinigugma sa pagka-seafood! Gitawag kini nga samak bi tahini sa Arabiko ug usa ka lokal nga paborito sa daghang mga rehiyon sa Middle East.
Mahimo mong magamit ang bisan unsa nga matang sa isda alang niini nga pinggan. Ang Tilapia maayo kaayo ug dali nga makuha sa kadaghanan nga mga merkado.
Kini nga resipe adunay tahini , usa ka sesame seed paste. Ang Tahini dali nga mahimo sa balay, o mahimong mapalit sa mga grocers sa Middle Eastern, o sa mga merkado sa gourmet.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 lbs. isda
- 1/2 ka tasa tahini
- 1/4 tasa nga lemon juice
- 2 ka kutsarang mainit nga tubig
- 1 dako
- sibuyas , hiniwa
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- Pinch nga asin
Unsaon sa Paghimo Niini
1. Drizzle lana sa oliba ug asin sa isda ug magaluto sa linuto sa kalaha sa 350 degrees alang sa mga 12-14 ka minuto, o hangtud nga ang mga isda dali nga makuha sa usa ka kakha.
2. Kuhaa gikan sa oven ug ibutang.
3. Sa usa ka medium nga panaksan, maghiusa sa tahini , lana sa oliba, ug tubig. Pag-mix hangtud sa mga porma nga sarsa, ug pagdugang sa dugang nga juice sa tubig ug lemon kon gikinahanglan.
4. Ipakaon ang isda ug isul-ob ang mga hiwa sa sibuyas.
5. Pagluto sulod sa 25 minutos sa 325 degrees.
6. Pag-alagad gilayon o ibutang sa refrigerator ug pag-alagad sa katugnaw.
Pag-alagad sa isda nga may tahini nga puti nga bugas ug lemon wedges.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 750 |
| Total Fat | 44 g |
| Tulas nga Tambok | 26 g |
| Unsaturated Fat | 12 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 128 mg |
| Carbohydrates | 88 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 6 g |