Oo, mahimo ka mag-andam sa usa ka himsog nga vegetarian ug Vegan butternut squash dish diha mismo sa imong crockpot! Lamang panit sa kalabasa, kuhaa ang mga liso ug idugang kini sa crcokpot sama ra niana! Kini nga butternut squash side dish dili mas simple.
Sama sa butternut squash? Pag-scroll sa dugang nga mga paagi sa pag-andam sa usa ka butternut squash meal.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 butternut squash
- 1/4 nga tasa nga margarine
- 1/3 tasa nga asukar (kape)
- 1/2 tsp nutmeg
- 1/4 tasa nga pasas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit sa kalabasa ug kuhaa ang mga liso. Ibutang ang kalabasa sa sudlanan sa crock o hinay nga cooker, unya dugangi ang nahabilin nga mga sangkap sa ibabaw.
- Tabuni ug magluto sa ubos sulod sa 6 ngadto sa 7 ka oras.
Dugang mga vegetarian squash recipe:
- Vegetarian nga sinaw nga kalabasa nga kalabasa
- Acorn kalabasa uban sa cornbread stuffing
- Mahulog ang quinoa-stuffed squash
- Acorn squash uban sa mga vegetarian nga luto nga beans
- Acorn squash uban sa vegetarian nga "sausage" stuffing
- Ang barley-stuffed squash
- Ang sinugba nga kalabasa sa keso
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 187 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 94 mg |
| Carbohydrates | 33 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 1 g |