Isip usa ka pagkaon nga pagkaon, nagtuo ako nga ang kalabasa ubos kaayo! Mahimong makakaon kami sa pumpkin pie kas-a sa usa ka tuig ug tingali butternut squash sabon, apan komosta ang ubang mga pamilya sa squash? Ang cinnamon nga kalabasa naghimo sa ingon nga usa ka dako nga sabaw!
Kini nga vegetarian ug vegan nga sabaw usa ka gamay nga creamy nga adunay gamay nga soy milk. Kung gusto nimo ang usa ka creamier nga sabaw, gamita ang soy creamer puli sa soy milk. Kanunay kong nahigugma sa gamay nga nutritional yeast sa squash sabaw, usab. Kung dili ka Vegan, mahimo nimong sulayan ang usa ka gamay nga keso sa ibabaw, o, makatagamtam niini sama nga kini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 acorn squash
- 2 tbsp nga lana sa oliba (o vegan margarine)
- 1 gamay nga sibuyas (tinadtad)
- 4 ka cloves nga ahos (minced)
- 4 ka copa nga sabaw sa utanon
- 1/4 tsp nutmeg
- 1/4 ka tsp sumin
- 1 1/2 ka tasang soy gatas
- Asin ug pepper (sa pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-pre-cook sa acorn squash , bisan sa oven o sa microwave.
- Sa usa ka dako nga sabaw o stock pot, ibutang ang ahos ug sibuyas sa vegan margarine o lana sa oliba hangtud nga humok lamang, mga 5 minutos.
- Pagpakunhod sa kainit ug idugang ang linuto nga acorn squash, pagpalihok sa lightly coat. Pag-init sulod sa 3-4 ka minutos, mag-amping nga dili pasudlon ang kalabasa.
- Idugang ang sabaw sa utan, nutmeg ug cumin, pagtabon, ug kainit sulod sa 10-12 ka minuto.
- Pag-agos sa soy milk. Pinaagi sa paggamit sa usa ka pasabsab nga blender o pagtrabaho sa mga batch, pag-ayo sa pagsagol sa sabaw hangtud nga hapsay ug creamy. Pagbalik sa kolon aron lang sa pagpainit ug panahon nga madagayaon sa asin ug paminta.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 162 |
| Total Fat | 5 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 880 mg |
| Carbohydrates | 24 g |
| Pagkaon sa Fiber | 3 g |
| Protein | 8 g |