Ang hinay nga cooker naghimo niini nga oh-so-simple nga paghimo sa usa ka flavorful nga pagkaon sa butter beans ug sausage. Gamita ang andouille nga sausage o uban pang halang nga pinausik nga sausage niining lami nga pinggan - ug ayaw kalimti ang cornbread . Pag-alagad ug pagpahimulos sa usa ka tugnaw nga kagabhion alang sa katapusang pagkaon nga kahupayan.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 nga mga package nga frozen butter beans, mga 1 1/2 ka libra
- 12 ngadto sa 16 ounces andouille sausage
- 2 ka tasang tubig
- 2 tasa
- manok sabaw o
- sabaw sa utanon
- 1 ka dako nga paminta nga kampanilya, tinadtad
- 1 ka dako nga sibuyas, tinadtad
- 1 1/2 ngadto sa 2 ka kutsara
- Creole nga panimpla , o sa pagtilaw
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka hinay nga cooker, ipauban ang mga itlog sa mantikilya, hiniwa nga andouille sausage , tubig, sabaw, kampanilya, ug sibuyas.
- Cover ug magluto sa LOW alang sa 6 ka oras.
- Idugang ang Creole nga panimpla ug ipadayon ang pagluto sulod sa 2 ka oras nga mas dugay, o hangtud nga ang lomo hilabihan.
- Mag-alagad uban sa cornbread alang sa usa ka lamian, makahupay nga pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 392 |
| Total Fat | 14 g |
| Tulas nga Tambok | 5 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 34 mg |
| Sodium | 661 mg |
| Carbohydrates | 46 g |
| Pagkaon sa Fiber | 13 g |
| Protein | 22 g |