Ang usa ka meatless bell pepper ug bean salad, kini nga vegetarian ug vegan nga resipe maayo alang sa mga piknik, potluck o barbekyu, ilabi na kung daghan ka og campanilla sa imong tanaman o adunay pipila ka mga leftover nga gamiton. Kini nga resipe gihimo nga pula, berde ug dalag nga kampanilya nga peppers, dunay pula nga sibuyas, black beans, fresh cilantro ug red wine vinaigrette.
Recipe sa maayong kabubut-on sa Bush's® Beans.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 bell pepper (pula, diced)
- 1 bell pepper (berde, diced)
- 1 bell pepper (yellow, diced)
- 1/2 ka tasa nga pula nga sibuyas (diced)
- 1 15.25-ounce mahimong mais (gihumol)
- 1 clove nga ahos (minced)
- 1 tsp. cilantro
- 1/4 ka copa nga lana sa oliba
- 4 ngadto sa 5 ka tbsp. pula nga suka sa alak
- 1 tsp. lime juice
- Black pepper sa pagtilaw (lab-as nga yuta)
- Pagtilaw sa asin
- 1 15-onsa mahimong itom nga mga liso (gihumol)
- Garnish: lettuce dahon
- Garnish: tortilla chips
Unsaon sa Paghimo Niini
- Diha sa usa ka panaksan nga salad, tipunon ang mga sili, sibuyas, mga lugas sa mais, ahos ug cilantro ug isalibay aron sagolon.
- Idugang ang lana sa olibo, suka, duga sa apog ug asin ug paminta aron makatilaw ug maglabay balik. Pagdugang og itom nga beans, maayo ang pagsagol.
- Pag-alagad sa ibabaw sa usa ka higdaanan nga lettuce uban sa tortilla chips.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 506 |
| Total Fat | 11 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Carbohydrates | 86 g |
| Pagkaon sa Fiber | 13 g |
| Protein | 19 g |