Ang Spanish cucumber salad ( ensalada de pepino ) usa ka hingpit nga pagkaon alang sa mainit nga adlaw. Kini kahayag, tasty, ug makarepresko.
Kon kinahanglan ka nga mag-andam og usa ka butang sa usa ka pagdali o kon ang wala damha nga mga bisita moabut, kini nga salad dako tungod kay kini nagkinahanglan og pipila lang ka minutos aron makaandam!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 pepino
- 2 ka kamatis
- 1/2 medium red sibuyas
- 2 to 3 tablespoons vinegar (
- pula nga bino )
- 6 ngadto sa 7 ka kutsara nga lana (
- Espanyol nga extra-virgin )
- Asin (pagtilaw)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Panit nga mga pepino nga adunay utanon nga peeler o kutsilyo. Gikan sa gilay-on nga 1/8-pulgada ang gilapdon.
- Guntinga ang mga kamatis ngadto sa walo ka piraso ang matag usa.
- Thinly slice red sibuyas ngadto sa mga singsing. Dayon, guntinga ang mga singsing sa katunga.
- Ibutang ang tanan nga mga sagol ngadto sa usa ka sudlanan sa pag-alagad Isablig ang gibana-bana nga 1/2 teaspoon nga asin ibabaw sa ibabaw.
- Ibubo ang 2 ngadto sa 3 ka kutsarang suka sa mga utanon ug 6 ngadto sa 7 ka kutsara nga lana sa olibo .
- Ihagis ang salad ug lami.
- Usba ang mga sagol sa imong lami.
Hinumdomi : Komon nga isablig ang bugnaw nga tubig ngadto sa salad o ibutang ang ice cubes sa panaksan kon kini usa ka init kaayo nga adlaw. Sa bisan unsang paagi, ang bugnaw nga tubig nagsagol sa lana ug suka, nga naghimo sa dugang nga pagsul-ob aron ituslob ang tinapay!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 26 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 55 mg |
| Carbohydrates | 6 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |