Ang Fruity ug creamy, ang Amarula & Eve usa ka lamian nga cocktail nga magsilbi nga usa ka dessert o usa ka madanihon, nga pag-inom alang sa mga romantikong okasyon. Ang nindot nga bahin mahitungod sa Amarula & Eve mao nga kini dili sobra ka creamy ug ang Amarula mismo maayo nga balanse batok sa mga prutas sa prutas, ilabi na sa lychee. Kung dili nimo makita ang duga sa lychee, mahimo nimo kapuli ang usa sa mga liqueur nga liqueur alang niini, ang pag-inum mamahimong matam-is.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces Amarula Cream
- 1/2 onsa citrus vodka
- 2 1/2 ounces juice nga lychee
- 3/4 onsa ruby red
- grapefruit juice
- Garnish: lychee fruit
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol sa usa ka baso sa shaker nga puno sa yelo.
- Pag-uyog nga kusog ug palugus ngadto sa usa ka salamin nga kudeta.
- Pagdayandayan uban sa lychee nga bunga sa rim.
Resipe sa maayong kabubut-on: Amarula Cream
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 216 |
| Total Fat | 16 g |
| Tulas nga Tambok | 10 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 48 mg |
| Sodium | 12 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 2 g |