Bisan unsa pa ang rehiyon o ang panahon, ang usa ka lab-as nga lunhaw nga salad ( ensalada verde ) dili gikan sa usa ka Espanyol nga lamesa sa panahon sa pagpangaon.
Ang mga Katsila dili mogamit sa botelya nga pagsul-ob sa salad ug gusto sa yano nga lana ug suka sa creamy sauces sa ilang mga salad.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 ulo lettuce (iceberg o romaine)
- 2
- mga kamatis (hinog)
- 1 red sibuyas
- 1/3 hangtod 1/2 ka tasa nga extra-virgin olive oil (
- Espanyol nga lana sa oliba )
- 1/8 ngadto sa 1/4 nga tasa nga pula nga bino nga suka
- Asin (pagtilaw)
- Opsyonal: pagsabwag og bugnaw nga tubig
Unsaon sa Paghimo Niini
- Hugasan ang maayo ug habwa ang ulo sa lettuce. Bungkagon o lumpagon ngadto sa usa ka dako nga panaksan nga salad.
- Guntinga ang mga kamatis ngadto sa ikawalo.
- Guntinga ang mga ikaupat nga bahin sa pula nga sibuyas ngadto sa nipis kaayo nga mga hiwa (pagputol pa kon gusto nimo).
- Ibutang ang mga kamatis ug sibuyas sa ibabaw sa lettuce.
- Pagsagol sa lana ug suka sa usa ka panaksan ug pag-bohol. Sa wala pa mag-alagad, ibutang ang pagsinina sa salad ug itabon.
- Isablig ang asin sa pagtilaw ug pag-itsa pag-usab.
Hinumdomi: Kon nagsilbi ka sa salad sa usa ka mainit nga adlaw, tingali gusto nimo nga isablig ang usa ka bugnaw nga bugnaw nga tubig sa salad sa pagtunaw sa pagsinina ug paghugas sa salad nga mas bugnaw. Sa pagkatinuod, sa pipila ka mas mainit nga bahin sa Espanya, dili kasagaran ang paggamit sa usa ka lapad, bukas, bildo nga panaksan alang sa salad ug makadugang sa ice cubes aron mapreserbar kini sa panahon sa pagpangaon!
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 164 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 11 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 65 mg |
| Carbohydrates | 7 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 2 g |