Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 mahimo (mga 14 ka onsa) salmon , lakip ang likido
- 1/4 nga kopa
- mayonnaise
- 1/4 nga tasa minced
- tam-is nga sibuyas
- 1 lindog nga celery, maayong pagkabuhat nga tinadtad
- Usa ka dako nga itlog, gibunalan og maayo
- 1/2 ka kutsarita
- anchovy paste, opsyonal apan girekomendar
- 1 ka kutsarita
- Salsahan sa Worcestershire
- Gipauga ang 1/2 nga kutsarita
- dill sagbot
- 1/8 ka kutsarita nga mainit nga sarsa, o sa pagtilaw
- 1 tasa nga pinong tinapay nga mumho
- 1 ka kutsarita
- lana sa oliba
Unsaon sa Paghimo Niini
Kuhaa ang likido gikan sa canned salmon ngadto sa usa ka dako nga panaksan sa pagsagol. Ibutang ang salmon.
Alang sa salmon liquid, dugangi ang mayonnaise, matam-is nga mga sibuyas , celery, itlog, panit sa itlog, sarsa sa Worcestershire, dill sagbot , ug init nga sarsa. Pagduyog aron sa pagsagol.
Kuhaa ang bisan unsang panit gikan sa salmon. Pil-a ang salmon ug tinapay nga mumho ngadto sa mayonnaise nga sagol nga gamit ang usa ka panihapon nga tinidor. Ayaw pagkadaot. Tabuni sa plastik nga wrap ug sa refrigerate sulod sa 30 minutos.
Pormahon ngadto sa 4 ngadto sa 6 salmon burger patties.
Pagbutang og usa ka bug-at nga panagang sa kainit. Sa diha nga ang pan mao ang mainit nga, sa pagdugang sa lana sa oliba ug swirl sa sinina sa ubos. Pagtrabaho sa mga burger sa salmon hangtud nga ikaw adunay usa ka nindot nga itom nga tinapay sa matag kilid, nga mobalik kausa lang. (Dili maningkamot nga magdali kini nga proseso tungod sa taas nga kainit o ang mga sentro mahimong mushy ug hilaw.)
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 354 |
| Total Fat | 19 g |
| Tulas nga Tambok | 4 g |
| Unsaturated Fat | 6 g |
| Cholesterol | 202 mg |
| Sodium | 322 mg |
| Carbohydrates | 18 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 25 g |