Si Merguez usa ka karne nga karne sa karne o pula nga kolor nga puno sa mga panakot. Bisan tuod sa gigikanan sa Tunisian ug Algerian, ang mga halang nga soriso mas popular sa Morocco. Ang ubang mga gipanghugas nanghambog sa ilang kaugalingong signature merguez spice mixture, samtang ang uban nag-andam sa mga sausages sa usa ka commercial mix. Bisan unsa pa kini gihimo, ang merguez usa sa labing lami nga mga sarsa nga imong makita.
Ang akong lokal nga mangingisda nga Espanyol nga hinimo nga merguez nga kombinasyon naglakip sa glucose powder, nga naghatag sa sausage usa ka matam-is nga diwa. Wala ako maglakip sa glucose powder sa kini nga resipe busa ayaw ibutang ang opsyonal nga asukar kon gusto nimo ang usa ka matam-is nga kalainan sa imong kaugalingong mix sa merguez .
Sa diha nga ang mga panakot nga gihugpong, ibutang ang sinagol sa usa ka salamin sa hangin o plastik nga sudlanan sulod sa unom ka bulan. Gamita kini sa pagsunod sa Merguez Sausage Recipe , o sulayan kini ingon nga panimpla alang sa karne sa karnero o karne sa baka.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1/4 tasa nga matam-is nga paprika
- 2 ka kutsarang fennel seeds (yuta)
- 2 ka kutsara nga cumin (yuta)
- 1 ka kutsara nga liso sa coriander (yuta)
- 2 ka kutsara nga asin
- 1 ka kutsarita nga kaningag (yuta)
- 1 ka kutsarita nga pepper pepper
- 3/4 teaspoon itom nga pepper
- Opsyonal: 4 teaspoons nga powdered sugar
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sukdon ang tanang mga sambog ngadto sa usa ka panaksan.
- Pagpalihok aron sa pagsagol.
- Pinaagi sa paggamit sa usa ka lino nga panaptap sa baling, pag-alis sa makausa, unya pagpukaw pag-usab.
- Pagbalhin ngadto sa usa ka sudlanan sa hangin nga dili masudlan.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 16 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1,167 mg |
| Carbohydrates | 3 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |