Ang green beans sa estilo sa Serbiano sagad gihiusa sa mga kamatis ug ahos ug, usahay, carrots, turnips, parsnips, ug green peppers.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra nga lunhaw nga liso, gibayaw ug giputol sa 2-pulgada ang gitas-on
- 2 dako nga tinadtad nga sibuyas
- 1/2 nga tasa nga lana
- 3 matahum nga mga tinadtad
- ahos nga mga ahos
- 3 mga gusok nga tinadtad nga celery
- 3 gipanitan ug tinadtad nga mga carrot (opsyonal)
- 1 gamay nga gipanitan ug tinadtad nga turnip (opsyonal)
- 1 gipanitan ug tinadtad parsnip (opsyonal)
- 2 tinadtad nga green nga sili (opsyonal)
- 1 (28-ounce) mahimo nga lutoon o ituslob ang mga kamatis, nga dili mapugngan
- 4 ka kutsara nga catsup
- 1 ka kutsarang uga nga dill
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga panakot, tumisok ang mga sibuyas ug ahos sa lana hangtod nga sibuyas ang translucent. Idugang ang celery, ug carrots, turnip, ug parsnip kon gamiton, ug ibutang ang 2 minutos.
- Idugang ang nahibilin sa mga sangkap, dad-a sa usa ka hubag, ubos nga kainit ug simmer 45 minutos o hangtud nga ang mga utanon lutoon, ug dugangan ang tubig kon gikinahanglan panahon sa proseso sa pagluto. Panahon sa pagtilaw uban sa asin ug pepper.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 286 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 331 mg |
| Carbohydrates | 56 g |
| Pagkaon sa Fiber | 17 g |
| Protein | 12 g |