Ang Mexican albondigas meatball sabaw mao ang usa ka maayong paagi sa pag-inat og usa ka libra nga karne sa yuta aron pakan-on ang 10 ka tawo. Ang lamian nga sabaw puno sa mga utanon ug humay . Kini usa ka tinuod nga makatagbaw nga pagkaon kon kinahanglan nga mobati sa daghang grupo sa mga tawo.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 medium nga sibuyas, tinadtad (1/2 nga tasa)
- 1 clove nga ahos, minced
- 2 ka kutsara nga lana sa pagluto
- 4 ka tasang tubig
- 2 (10-1 / 2-onsa) nga mga lata nga gipatubo nga karne sa karne
- 1 (6-onsa) mahimo nga tomato paste
- 2 ka medium nga patatas, gipanitan ug gi-cubed (2 ka tasa)
- 2 medium carrots, hiniwa (1 tasa)
- 1 sinagol nga itlog
- 1/4 nga kopa nga gikuha nga cilantro o parsley
- 1 ka asin nga asin
- 1/2 teaspoon nga uga nga oregano, nahugno
- 1/8 ka kutsara nga pepper
- 1 kilo nga karne sa yuta
- 1/4 ka tasa ang gitas-on
- bugas nga lugas
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka dako nga saucepan magluto sibuyas ug ahos sa mainit nga lana hangtud ang sibuyas malumo apan dili kape. Pag-agay sa tubig, sabaw, ug tomato paste. Pagdala sa pagpabukal; pagdugang patatas ug mga carrot. Pag-simmer sulod sa 5 minutos.
- Sa kasamtangan combine itlog, cilantro o parsley, asin, oregano , ug pepper. Dugangi ang karne sa baka ug panadero. Mix maayo. Porma nga gisagol sa 1-pulgada nga mga bola sa bola.
- Idugang ang mga bola sa bola, pipila sa usa ka higayon, ngadto sa simmering nga sabaw. Bumalik ngadto sa pagpabukal; pagpakunhod sa kainit ug pagkalaya sa mga 30 minutos o hangtud nga ang mga bola nga bola ug mga utanon mahuman.
Resipe nga Tinubdan ((Better Homes and Gardens)
Gipublikar nga may pagtugot.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 225 |
| Total Fat | 9 g |
| Tulas nga Tambok | 3 g |
| Unsaturated Fat | 4 g |
| Cholesterol | 61 mg |
| Sodium | 253 mg |
| Carbohydrates | 20 g |
| Pagkaon sa Fiber | 2 g |
| Protein | 17 g |