Watermelon ug parsley? Talagsaon, oo. Kini ang mga natampo nga mga sangkap niining makalingaw nga punch sa ting-init gikan sa Ciroc Vodka. Mahimo nga ang parsley nga nagalabay kanimo dinhi, apan kini gayud ang nagabuhat - mahimuot ka ug mahibulong kung unsa nga mga ilimnon ang imong magamit niini.
Kini usa ka maayo nga kapilian kon ikaw nangita alang sa usa ka makarepresko nga pag-init sa ting-init . Sa higayon nga makalabaw ka nianang gamay nga anomaliya, kini makaikag kaayo.
Ang Ciroc usa ka hapsay kaayo nga vodka ug usa ka maayo nga base alang niining maayo nga gimugna nga ilimnon diin ang tanan ingon og hingpit nga mahiusa. Ang nagkidlap nga pink nga lemonada usa ka kinahanglanon ug kinahanglan sayon nga pangitaon. Kon ikaw adunay mga problema sa pagkuha sa usa ka sparkling nga bersyon, sa pagdugang lamang sa pipila ka club soda sa usa ka pink nga lemonade.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 1/2 ounces Ciroc Vodka
- 3/4 onsa juice nga lemon
- 3/4 onsa agave nectar
- 4 mga hiwa nga watermelon
- 5 dahon sa parsley
- Pagsabak sa sparkling pink nga lemonade
Unsaon sa Paghimo Niini
- Paglikay sa watermelon ug parsley sa usa ka cocktail shaker .
- Idugang ang nahabilin nga mga sangkap ug yelo, ug pag-uyog pag-ayo .
- Pag-double strain ngadto sa usa ka glass nga puno sa yelo nga puno sa asukal .
- Ibabaw sa sparkling pink nga lemonade.
- Hosanayan uban ang nagkalainlaing prutas.
Recipe sa maayong kabubut-on sa Ciroc Vodka
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1540 |
| Total Fat | 7 g |
| Tulas nga Tambok | 1 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 67 mg |
| Carbohydrates | 362 g |
| Pagkaon sa Fiber | 20 g |
| Protein | 29 g |