Ang pakwan maoy kahayag, bugnaw ug makapahayahay. Ang Sorbet kahayag, bugnaw, ug makarepresko. Unsa unta ang usa ka mas maayo nga paagi sa pagbugnaw sa usa ka mainit nga adlaw kay sa kini nga sambog nga sorbet recipe. Kining sayon nga paglalang naghimo sa usa ka talagsaon nga ting-init cleanser palate o sa usa ka kahayag nga hinam-is alang sa usa ka tropical-themed nga kalan-on.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- ½ tasa plus 4 ka copa nga binhi ug gipinta nga watermelon
- ½ tasa nga asukar
- 2 ka kutsara
- lime juice
- 1 ka kutsarita nga lime zest
Unsaon sa Paghimo Niini
Unsaon paghimo sa sorbet sa watermelon:
Sa usa ka gamay nga saucepan, dad-a ½ kopa nga puree sa tsa ug ang asukar sa usa ka simmer ug kuhaa kini gikan sa kainit. Idugang ang lime juice ug zest ug tugoti ang pagpatong sa pagpabugnaw sa 20 minutos. Idugang ang 4 ka kopa nga lab-as nga watermelon puree sa melon-lime nga sagol, ug dayon freeze sa usa ka ice cream maker sumala sa instruksyon sa pabrika.
Naghimo sa 8 ka pagkaon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 74 |
| Total Fat | 0 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 0 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 1 mg |
| Carbohydrates | 19 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |