Ang Pumpkin Fever usa ka sayon nga paghimo'g dessert cocktail nga kung puno sa palami ug adunay nindot nga creamy mouthfeel. Ang duha ka mga espiritu nagdugang sa tanan nga seasonal nga palami - Bols Pumpkin Smash adunay usa ka tam-is ug halang nga lami ug si Sailor Jerry nagdala sa usa ka tingling nga gibasa nga rum taste. Kadtong duha nga mga elemento sa pagtilaw sama sa usa ka kaayo nga halang nga pumpkin pie, apan ang gatas ug cream nga gidugang sa Pumpkin Fever sa paghimo sa ilimnon silky ug hapsay ug sa pag-ulipon sa nga spiced punch sa nicely.
Kini mao ang usa ka balanse nga ilimnon ug sulundon alang sa mga tingdagdag nga mga pangandoy ug mga panihapon nga mga partido, bisan dili kita morekomendar nga maghiusa niini uban sa pumpkin pie . Kana usa ka gamay kaayo alang sa bisan ang labing gipamatay nga higanteng kalabasa!
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ounces Bols Pumpkin Smash
- 1 ounce
- Spiced Rum (Sailor Jerry)
- 1/4 onsa
- cream
- 1/4 onsa
- gatas
- Pagdayandayan: dash
- cinnamon
- Garnish: sugar (alang sa
- rimming )
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-uyog uban sa yelo ug paluguson ngadto sa usa ka sugar-rimmed, chilled martini glass .
- Isablig sa presko nga kanela ang yuta.
Recipe sa maayong kabubut-on: Sailor Jerry Rum
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 110 |
| Total Fat | 3 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 9 mg |
| Sodium | 7 mg |
| Carbohydrates | 5 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 1 g |