Kini nga resipe sa manok panini usa ka kinaiya nga gimahal sa mga bata ug mga hamtong. Kini nga bersyon naggamit sa rotisserie nga manok , giandam nga pesto , keso ug pre-linuto nga bacon. Mahimo usab nimo gamiton ang leftover nga sinangag nga manok o bisan ang deli nga dughan nga manok alang niining panini.
Sa pagbalhin sa mga butang, sulayi ang lainlaing mga keso sa panit sa manok panini, o paggamit sa kale pesto puli sa basil sa panini.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 mga hiwa nga pre-linuto nga bacon (o
- regular nga bacon - fry hangtud sa kagumkom ug
- habwa ang mga tisyu sa papel )
- 4 mga hiwa nga tinapay
- 1 ka kutsara nga mantikilya
- 1 ka kutsara nga giandam pesto
- 2 grilled chicken breasts o 1 tasa nga pinutol nga rotisserie nga manok
- 2 mga hiwa nga provolone keso
Unsaon sa Paghimo Niini
- Heat usa ka George Foreman grill (itandi presyo) o panini maker (itandi presyo).
- Ipakaylap ang mantekilya sa usa ka bahin sa matag piraso sa tinapay.
- Baliki ang duha ka piraso nga pan. Ipakatap ang 1/2 nga tsp pesto sa wala nga bahin sa matag tipik sa pan. Ibabaw sa bacon, manok, dayon keso.
- Labaw sa nahibiling duha ka panit sa tinapay, ang mga butters nga nag-atubang sa gawas. Gikaon ang panini sandwich hangtud nga bulawan.
Guntinga ang mga sandwich sa katunga. Pag-alagad dayon.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1065 |
| Total Fat | 67 g |
| Tulas nga Tambok | 29 g |
| Unsaturated Fat | 23 g |
| Cholesterol | 291 mg |
| Sodium | 1,236 mg |
| Carbohydrates | 17 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 93 g |