Kung ikaw usa sa mga espesyal nga mga tawo nga gusto nga itom sa red licorice, kini ang Martini alang kanimo. Kini yano kaayo: ang vodka ug sambuca gidayandayan sa itom nga kahoy nga licorice.
Ang Sambuca mao ang anise-flavored liqueur nga lahi sama sa absinthe (o black licorice) ug kini mahimo nga usa ka makuha nga lami, ilabi na sa usa ka transparent nga ilimnon sama niini. Ang Licorice Stick dili alang sa tanan, apan kadtong kinsa ganahan nga ganahan kaayo niini.
Sugyot: Sa dihang magkurog sa Sambuca (o bisan unsang liqueur nga lami ), siguroha nga hugasan ang cocktail shaker ug bisan unsang mga gamit nga maayo aron mapapas ang bisan unsang lutover nga palami.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 1/2 ounces
- vodka
- 3/4 onsa
- Sambuca Liqueur
- Garnish: 1 ka mubo nga itom nga black licorice
Unsaon sa Paghimo Niini
- Ibubo ang mga ingrediente ngadto sa usa ka cocktail shaker nga adunay yelo.
- Pag-uyog pag-ayo.
- Pagtanum ngadto sa usa ka chilled cocktail nga bildo .
- Pagdayandayan uban sa usa ka mubo nga itom nga licorice stick.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 245 |
| Total Fat | 1 g |
| Tulas nga Tambok | 0 g |
| Unsaturated Fat | 1 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 64 mg |
| Carbohydrates | 10 g |
| Pagkaon sa Fiber | 0 g |
| Protein | 0 g |