Kini usa ka 24-oras nga marinade, gigarantiyahan nga palihug sa matag higayon. Ang manok o turkey kanunay nga basa ug linghod. Gamita ang katunga sa resipe alang sa manok o ang bug-os nga resipe alang sa usa ka pabo sa bisan unsa nga gidak-on.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 tasa nga lana sa oliba
- 1/2 tasa nga soy sauce
- 1/2 tasa nga lemon juice
- 1/4 tasa nga mustasa
- 1/4 tasa nga chives (lab-as, tinadtad)
- 1/2 tasa nga sage (lab-as, tinadtad)
- 1/2 tasa oregano (lab-as, tinadtad)
- 1/2 tasa parsley (presko, tinadtad)
- 1/4 tasa nga thyme (lab-as, tinadtad)
- 1 clove nga ahos (minced)
- 1 ka kutsara nga paprika
Unsaon sa Paghimo Niini
- Sa usa ka gamay nga panaksan, pag-duyog sa pagdukdok, ang lana sa oliba , toyo , lemon juice ug mustard. Idugang ang tanan nga mga sangkap. Pagtabon ug pag-refrigerate sulod sa 30 minutos aron tugutan ang mga lami sa pagsagol sa dili pa pag-ali sa karne. Paggamit sa katunga sa turkey marinade sa sinugdanan, dayon pag-marinate og doble pa samtang nanigarilyo.
- Pun-a ang lungag sa pabo nga adunay mga mansanas, kahel, ug tam-is nga sibuyas . Ibutang ang pabo sa usa ka kutsara sa mga grates. Ang aso sa 250 ngadto sa 300 degrees F hangtud nga ang internal nga temperatura moabut 180 degrees F, mga 3 ka oras.
Mubo nga sulat: Magluto sa pabo sa bag nga hurnohan sa hurno sa 1 1/2 ka oras aron maputol ang oras sa panigarilyo.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 2515 |
| Total Fat | 226 g |
| Tulas nga Tambok | 33 g |
| Unsaturated Fat | 160 g |
| Cholesterol | 0 mg |
| Sodium | 8,254 mg |
| Carbohydrates | 124 g |
| Pagkaon sa Fiber | 45 g |
| Protein | 35 g |