Ang fried clams sayon ug lamian aron sa paghimo sa balay nga adunay o walay usa ka lawom nga fryer. Ang cracker crumb coating nasiyahan sa mga hilba ug usa ka paghikap sa chipotle chile pepper alang sa sipa. Pag-alagad ingon nga usa o entree.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka copa nga saltine crackers (maayong pagkaputol)
- 1/2 ka kutsara nga panimpla sa manok
- 1/2 ka kutsarita
- kosher asin
- 1/4 ka sopa nga yuta
- chipotle chile pepper (o cayenne pepper)
- 1/4 ka kutsarita
- ahos nga powder
- 1/4 ka kutsarita
- oregano
- 1/8 ka kutsarita nga uga
- dill sagbot
- 2 dagko nga mga itlog (gaan nga gikulata)
- 1 10-onsa mahimong tibuok nga bata
- Mga panit (nahugasan, o lab-as nga panit, gikuniskunis)
- 3 ngadto sa 4 ka copa nga peanut oil (alang sa frying)
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pag-init og mainit nga fryer ngadto sa 375 F o kainit 3 ka pulgada sa lana sa usa ka Dutch nga hurnohan.
- Ang panukid nga cracker mumho, panimpla sa manok, asin, chipotle pepper, bawang nga powder, oregano, ug dill ngadto sa usa ka dako nga zip-top bag. Pagdaguot. Paggahin.
- Pag-agos sa mga itlog ngadto sa pinikpik nga itlog. Pinaagi sa paggamit sa usa ka slotted cuchara, kuhaa ang pipila ka mga clam sa usa ka panahon ug dapit sa bag sa herbed cracker mumho. Pag-uyog aron sa pagsul-ob, pagkuha sa mga tupalo, ug ibutang sa usa ka platter. Balika hangtud nga ang tanan nga mga tanum nga giputos.
- Pag-fry sa mga batch, mga 30 ka segundo, hangtud nga bulawan nga brown. Pag-amping nga dili ibutang ang mga bukog samtang ang pagprito. Pag-ilalom sa mga tualya sa papel ug isul-ob ang kainit ingon nga usa ka appetizer o entree.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 1967 |
| Total Fat | 199 g |
| Tulas nga Tambok | 35 g |
| Unsaturated Fat | 90 g |
| Cholesterol | 247 mg |
| Sodium | 1,133 mg |
| Carbohydrates | 29 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 21 g |