Gamita kining dato nga lemon pastry cream ingon nga usa ka pagpuno alang sa usa ka jelly roll style cake o gamiton kini ingon nga pagpuno alang sa layer cake, tart o pie, o pastries. Kini kahibulongan sa mga puffs sa cream.
Nalangkit nga mga resipe
Lemon Curd
Ang Basic Vanilla Pastry Cream Uban sa Mga Pagbag-o
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 3/4 nga tasa Meyer lemon (juice)
- 1 1/4 ka tasa nga gatas (tibuok)
- 2/3 tasa nga asukar (gibahin, nabahin)
- 6 ka dako nga itlog (ang mga yolks)
- 2 ka kutsara nga cornstarch (plus 1 ka kutsara nga labaw pa)
- 2 ka kutsara nga harina (tanan nga katuyoan)
- 1 teaspoon nga lemon kinuha
- 1/2 teaspoon vanilla extract
Unsaon sa Paghimo Niini
Sa usa ka bug-at nga kaldero sa kainit nga kainit, dad-a ang lemon juice, gatas, ug katunga sa asukar sa usa ka hubag.
Sa kasamtangan, dugangi ang mga itlog nga itlog sa asukar hangtud nga baga ug hayag ang kolor, unya dugangi ang cornstarch ug harina hangtud nga hapsay ug maayong pagkasagol.
Pag-udyok nga kusog, dugangi ang katunga sa init nga sagol sa gatas ngadto sa sinagol nga yolk. Ibalik ang init nga gatas ug yolk nga sagol sa saucepan ug ipadayon ang pagluto sa medium-low heat, stirring kanunay, hangtud nga ang sagol nga nagluto.
Himoa nga ang mga sagol nga hubag, stirring, alang sa mga tunga sa minuto. Pagpalihok sa lemon ug vanilla flavorings.
Kutsara ang lemon pastry cream ngadto sa usa ka panaksan ug tabuni ang nawong nga adunay plastic wrap aron kini dili mahimong usa ka lisud nga panit. Pag-ayo sa chill ug paggamit sa pastry, tart, pie, o uban pang mga dessert.
Naghimo sa 2 ka tasa.
Mahimo Ka Usab
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 196 |
| Total Fat | 6 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 2 g |
| Cholesterol | 117 mg |
| Sodium | 237 mg |
| Carbohydrates | 30 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 6 g |