Kining sayon nga resipe sa cabbage usa ka flavorful au gratin style casserole nga lutuon sa mantikilya ug usa ka creamy sauce. Sa wala pa magluto, ang casserole gipauna sa cheddar nga keso ug mga mumho nga tinapay .
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 1 medium ulo cabbage hiniwa nga manipis
- 10 ka kutsara nga mantikilya, gibahin
- 1/3 nga harina sa tasa
- 1/2 ka asin nga asin
- pepper sa pagtilaw
- 4 ka tasang gatas
- 2 ka kopa nga ginagunting nga cheddar nga keso
- 1 tasa nga mumho sa tinapay
Unsaon sa Paghimo Niini
- Lutoa ang sliced cabbage sa usa ka dako nga saucepan sa Nagabukal salted tubig alang sa 3 ngadto sa 4 ka minuto.
- Hugaw ug idugang ang 2 ka kutsara nga mantikilya; gigahin.
- Sa usa ka gamay nga saucepan, matunaw ang 6 tablespoons mantikilya; pagpalihok sa harina, asin, ug pepper hangtud nga hapsay. Sa hinay-hinay, idugang ang gatas, kanunay nga pagpalihok. Padayon sa pagluto ug pagkutaw hangtud nga matig-a ug bubbly.
- Sa usa ka greased 3-quart o 13x9x2-inch pan, ang layer nga katunga sa drained cabbage, ibubo ang katunga sa sarsa sa cream, unya ang uban nga cabbage ug cream sauce sa ibabaw.
- Isablig ang ibabaw gamit ang ginunting nga keso.
- Matunaw ang pagpabilin sa 2 ka kutsara nga mantikilya ug isabwag uban sa mga breadcrumb; isablig sa ibabaw sa layer sa keso.
- Pagluto sa usa ka 350 ° nga hudno sulod sa mga 40 ngadto sa 45 ka minuto. Nagserbisyo 10 ngadto sa 12.
Mahimo Ka Usab
- Unstuffed Cabbage
- Ang Momme's Cabbage Rolls
- Cabbage Wedges nga adunay Cheddar Keso nga Sauce ug Bacon
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 394 |
| Total Fat | 27 g |
| Tulas nga Tambok | 16 g |
| Unsaturated Fat | 8 g |
| Cholesterol | 74 mg |
| Sodium | 504 mg |
| Carbohydrates | 23 g |
| Pagkaon sa Fiber | 4 g |
| Protein | 15 g |