Ang kini nga margarita nga gisudlan sa shrimp dish gihatagan sa usa ka tart, matam-is nga ug halang nga glaze nga moabut sa manambag. Pagpaabut nga himoon kini nga oras ug oras sa resipe pag-usab.
Unsa ang Imong Gikinahanglan
- 2 ka libra (900 g)
- pasayan , gipanitan ug gihulagway
- 1/4 tasa (60 mL) tequila
- 1/4 tasa (60 mL)
- cilantro , tinadtad
- 1/4 nga tasa (60 mL) nga lana sa oliba
- 2 cloves nga ahos, minced
- 1 jalapeno, minced
- 2 tablespoons (30 mL) triple sec
Unsaon sa Paghimo Niini
- Pagsagol sa tanan nga mga sagol, gawas sa shrimp, sa usa ka medium nga panaksan nga panaksan. Idugang ang shrimp, pagtabon ug himoa nga marinate sa refrigerator alang sa 2 ngadto sa 3 ka oras.
- Kuhaa ang pasayan ug luwason ang marinade. Sa usa ka gamay nga saucepan, pagdala sa marinade aron lutoon, pakunhawa ang init ngadto sa ubos ug himoa nga simmer sa 10 minutos.
- Ang thread shrimp sa skewer ug grill sulod sa 5 ngadto sa 6 minutos, us aka higayon.
- Kuhaa gikan sa grill ug sa pag-alagad diha-diha dayon uban sa lutoon nga sarsa o ibutang lamang ang hipon sa mga skewer, ibutang sa usa ka pinggan ug ibubo ang sarsa sa ibabaw. Gikan sa mga dahon nga tinadtad nga cilantro.
| Mga Giya sa Nutrisyon (matag pag-alagad) | |
|---|---|
| Mga kaloriya | 344 |
| Total Fat | 15 g |
| Tulas nga Tambok | 2 g |
| Unsaturated Fat | 9 g |
| Cholesterol | 345 mg |
| Sodium | 821 mg |
| Carbohydrates | 8 g |
| Pagkaon sa Fiber | 1 g |
| Protein | 43 g |